Sare rumuzlu şahsın yazdığı yorumu inceleyelim;

Önce yazdığı yorum ;Sahtekarlık şikayetleri için başvurulacak merci Savcılıktır.
Sare 02.01.2020 Tarih ve 2020/8050 Antalya dosya nosu ile savcılığıa verilmiştir.

Sonra başlık değişiyor;

Sare abartmayı seviyor. 550 liraya aldığı cihazı 600 lira diye yazıyor. Olumsuz yorumları sayfalarından kaldırıyorlar diyor. Oysa kendi rızası ile instagram ana sayfamızdan tamamını yayınlıyoruz. İnsanların para kaptırmaması için bilgilendirme yapacağını yazıyor. Yazdığı gibi Tüketici Hakem Heyetinde de başvurmuyor. İnceleyelim Sare sayfalarımıza neler yazıyor;
Instagram sayfamıza yorum yazıyor;


Sare gece yazıyor. Yorumlar sayfamızda onlarca insanın yazdığı yorumları anlayamıyor. Bu işte bir tuhaflık olduğunu seziyor. Sare 1 aydır kullanıyor! Aynı tarzda yazan, "dolandırıcı bunlar" diyen şahsa da cevap veriyor;Hemen bilgilendirmeye başlıyor;


Sare günde 4-5 kere 1 aydır kullanıyor. Hiç işe yaramıyor. İşe yarıyor diyenlere de inanmıyor. Tuhaflık olduğunu anlıyor. Büyük oyunu farkediyor. Okadar yorum yazan kişi hep yalancı. Onlara inancı kalmıyor. Hatta KBB ye gittiğinde nereye soruyorsa, "öyle bir şey olamaz" diyorlar. O da son "çağre" cihazı alıyor. Ve KBB de söylenenler oluyor. Hiç bir işe yaramıyor.
Sabah yazdıkları kendisine soruluyor;


Sare bu kez 1,5 aydır kullanıyorum diyor. Günde 4-5 defadan 4 e düşürüyor. Pil değişimi yaptınız mı diye sorulunca, pilinde bir sıkıntı olmadığını söylüyor.
Sare bizi ikna etmeye çalışıyor


Kendisine pil değiştirmeden bukadar süre cihazın kullanılamayacağı anlatılıyor. Sare bu kez 3 e indiriyor kullanımını. Sare yalanı ortaya çıkmaya başlayınca sinirlenmeye başlıyor. Ne yapsa işe yaramayacağından emin. Üstelik KBB dekileri de dinlemedi aldı bir kez cihazı. Değişik formüller düşünüyor. Doktorlar tarafından geliştirilmiş bir tıbbi cihazı çürütmeye çalışıyor. Zaten tereddütle almış bir de haksız mı çıkacak. Sistem tamamen yanlış. Kırmızı ışıktan umudu kalmamış.
Sare yazıyor;
Sare pili değiştirmemiş. Pil bittiğinde ışığın zayıflayacağını düşünüyor. Oysa pil bittiğinde ışıklar yanıp sönerek uyarıyor. Onu dahi görmemiş. Gerçekten pilleri değiştirmemiş.
Sare yazıyor;
Sare her konuda kendinden emin. Yorum yazma aşkıyla almış cihazı. Akıldışı yorumlar yapılan Ekşi sözlüğe ve bir çok yere yazacağından bahsediyor. Düzenli kullanmadığının farkında. Ancak boynuna asarak düzenli kullanabileceğini biliyor. Belki de en baştan asmalıydı boynuna.. Üstelik kardeşlerine de sormadan almış. Sare bir çok kişiye sormadan almış, sorduklarını da dinlememiş.

Sare yazıyor;


Sare son noktayı koyuyor. Eşinin işi buna çok müsait. 1 hafta içinde görüşmeyi bekliyoruz. Sare sikayetvar.com a yazıyor. Bu tarzdaki şahısların toplanma noktası. Sare daha nekadar süre ve günde kaç kez kullandığının farkında değil. 1,5 ay veya 1 ay. Günde 4-5 kere veya en az 3 kere. Cihazı bukadar hafife alırsanız sonuç böyle oluyor. Oysa günde 3 defa dahi kullansa, 1 ay yada 1,5 ay aynı pille kullanmak mümkün değil. Hele ki onun pilleri hala çalışmaya devam ediyor.
Sonuç olarak;
Bir çok yerde de belirttiğimiz gibi, cihazı yorum yazmak için almamalı. Düzenli kullanılmaz ise faydası olmayacaktır. Tıbbi cihazdır. İnsanların sağlığa kavuşması için yapılmıştır. Eğer almakta tereddüt yaşıyor iseniz en doğrusu almamaktır. Öncelikle alerjik rinit için daha önce kullandığınız ilaç ve diğer yöntemleri sorgulamalısınız. Biz sizin ne şikayetiniz olduğunu bilemeyiz. Alerjik rinitiniz varmı onu da bilemeyiz. Düzenli kullanmaz iseniz de fayda sağlamayacaktır. Hijyeniktir. İade edilemiyor. Bunları değerlendirerek almaya karar vermelisiniz.